Restoranai

Verslo komplekse 3 BURĖS veikia kelios maitinimo vietos, viena jų – pietainė „Pietausim.lt”.

 

Pietausim.lt rūpinasi Jūsų pietumis nuo 2013 m. Gamina ir savo svečiams siūlo tik tai, ką valgo patys. Tapo žinomi dėl savo kokybiško maisto, malonaus ir greito aptarnavimo, neįpareigojančio skandinaviško stiliaus.

Kiekvieną darbo dieną pietainėje rasite bent 4 karštus patiekalus, kurių vienas bus vegetariškas. Pietausim vadovaujasi griežta maisto gamybos ir produktų pasirinkimo etika. Gamyboje nenaudojami pusgaminiai, maistas neužšaldomas ir kasdien gaminamas šviežiai.

Darbo laikas:

I-V 11.00-14.30 val.

 

Informacija +370 600 06914, info@pietausim.lt, http://pietausim.lt/

X
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Būtini (2)
Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.