Vystoma burė

Jau 2016 - 2017 m. verslo kompleksą 3 BURĖS papildys trečioji burė.

Jau 2016 – 2017 m. verslo kompleksą 3 BURĖS papildys trečioji burė. 18 458 kv.m. dangoraižyje Lietuvos ir užsienio verslui pasiūlysime virš 13 tūks. kv. m. biurų erdvių, 11 tūks. kv. m. iš jų – nuomai. Trečiojo dangoraižio vieno aukšto plotas – ~ 600 kv.m. Taip pat virš 5 tūks. kv.m. automobilių stovėjimui naujose požeminėse ir antžeminėse automobilių aikštelėse.

X
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Būtini (2)
Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.