Dailininkės Ilonos Černyš darbų paroda

Jaunosios kartos dailininkė Ilona Černyš (1989). Piešimo ir kūrybos studijos suaugusiems “Artroom” autorė. 

 

Nuo pat mažų dienų atradusi save kūryboje, pradėjo savo kelią kūrybos vingriais, kasdien tobulindama savo įgūdžius, techniką ir atskleisdama savo kūrybinius sugebėjimus. Ilonos paveiksluose dominuoja ryškių spalvų ir abstrakčių formų junginiai. Dailininkė pasižymi savita tapybos technika. Interpretacijos ir abstrakcijos meistrė. Jos darbuose atsirandantis ir vėl pradingstantis siurrealizmo prieskonis, kaip rūšinio vyno natos. Tai, tarsi, dialogas su pačiu savimi ir paveikslu.

Kiekvienas darbas – unikalus emocijų rinkinys, vedantis stebėtoją į kelionę, kupiną naujų potyrių, kur užduoti klausimai atranda savo atsakymus smulkiausiose detalėse.

“Tapyba susidomėjau dar ankstyvoje vaikystėje ir jau tada žinojau, kad siesiu savo ateitį su menu. Kurdama, į kiekvieną savo paveikslą įkraunu labai daug gerų ir pozityvių emocijų. Tikiu, kad kiekvienas savo namus atradęs paveikslas, juose spinduliuoja gerą energetiką“ – Ilona.

Nuo 2009 m. dalyvauja grupinėse ir personalinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje.

 

                   

 

Daugiau informacijos apie dailininkę:

www.artroomstudija.com

www.ilonapaints.com

X
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Būtini (2)
Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.