Naujienos

4

Dailininkės Ilonos Černyš darbų paroda

Jaunosios kartos dailininkė Ilona Černyš (1989). Piešimo ir kūrybos studijos suaugusiems “Artroom” autorė. 

 

Nuo pat mažų dienų atradusi save kūryboje, pradėjo savo kelią kūrybos vingriais, kasdien tobulindama savo įgūdžius, techniką ir atskleisdama savo kūrybinius sugebėjimus. Ilonos paveiksluose dominuoja ryškių spalvų ir abstrakčių formų junginiai. Dailininkė pasižymi savita tapybos technika. Interpretacijos ir abstrakcijos meistrė. Jos darbuose atsirandantis ir vėl pradingstantis siurrealizmo prieskonis, kaip rūšinio vyno natos. Tai, tarsi, dialogas su pačiu savimi ir paveikslu.

Kiekvienas darbas – unikalus emocijų rinkinys, vedantis stebėtoją į kelionę, kupiną naujų potyrių, kur užduoti klausimai atranda savo atsakymus smulkiausiose detalėse.

“Tapyba susidomėjau dar ankstyvoje vaikystėje ir jau tada žinojau, kad siesiu savo ateitį su menu. Kurdama, į kiekvieną savo paveikslą įkraunu labai daug gerų ir pozityvių emocijų. Tikiu, kad kiekvienas savo namus atradęs paveikslas, juose spinduliuoja gerą energetiką“ – Ilona.

Nuo 2009 m. dalyvauja grupinėse ir personalinėse parodose Lietuvoje ir užsienyje.

 

                   

 

Daugiau informacijos apie dailininkę:

www.artroomstudija.com

www.ilonapaints.com

received_1606599516028451

Dailininkės Evos Ra darbų paroda

Lapkričio- Gruodžio mėn.  verslo centro 3Burės meno galerijoje galite pasigrožėti Evos RA darbais.

Ryškūs, šilti, spalvingi, įspūdingų dydžių dailininkės Evos (g. 1980 m.) darbai nutapomi aliejiniais arba akriliniais dažais ant drobės, kai kurie paveikslai dekoruojami Swarovskio kristalais. Pagrindinis kūrybos šaltinis – gėlės, žaluma, gamta…, saulėta pieva, kur zuja bitės ir plasnoja spalvoti drugeliai, kur žydi gėlės ir kvepia žemė…, tyliai ošia jūra, kyla ir leidžiasi saulė virš tykių rugių laukų…
Su dailininkės paveikslų printais kuriami muzikos instrumentai, arbatos puodeliai, lininės suknelės, marškinėliai ir t.t.

Visi eksponuojami paveikslai parduodami, galite susisiekti :

evarazbadauskiene@gmail.com

Phone :+370 67118387

parodai

Dailininko tapytojo Artūro Braziūno darbų paroda

Gegužės- Birželio mėn.  verslo centro 3Burės meno galerijoje galite pasigrožėti Artūro Braziūno kūriniais.

Dailininkas tapytojas Artūras Braziūnas (g. 1970, Vilniuje) – Lietuvos jaunosios profesionalių menininkų kartos atstovas. Mokėsi Vilniaus M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Šešerius metus studijavo tapybą Vilniaus dailės akademijoje.

Artūras Braziūnas yra surengęs virš 30 personalinių parodų. Jo darbai eksponuoti daugiau nei 20 grupinių parodų Lietuvoje, Lenkijoje, JAV. 2015m. dailininkas dalyvavo tarptautinėje parodoje „ARTEXPO“ Niujorke, JAV. Dailininkas savo drobes pristatė atrankinėse parodose – konkursuose Lietuvoje, Makedonijoje, kitose Europos šalyse bei JAV. Tapytojo darbus galima išvysti Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Suomijos, Estijos, Australijos, JAV ir kitų šalių žmonių privačiose kolekcijose. Šiuo metu menininkas gyvena ir kuria Vilniuje.

Tapytoją A. Braziūną galima priskirti XX a. pab. – XXI a. neomodernistams – neoromantikams – tiems kurie tebetęsia ir plėtoja geriausias XX a. pr. ankstyvųjų modernistų, lietuviškojo „Ars“ bei XX a. antrosios pusės Lietuvos koloristinės tapybos tradicijas, kryptingai gilinasi į spalvų formalios bei idėjinės išraiškos galimybes.

Dailininkui gamta yra vienas svarbiausių įkvėpimo šaltinių. Laisvai improvizuodamas jis kuria įtaigius vaizdus, kuriuose  jaučiamas jausmų trapumas bei erdvės nuotaika. Nuoseklūs ieškojimai atspindi ryškų ir savitą Artūro Braziūno tapybos stilių. Skleisdami gėrio ir grožio spindulius, jo kūrybos darbai išryškina gamtos harmonijos esmę.

 

Visi eksponuojami paveikslai parduodami, prašau susisiekti : https://braziunas.lt

art@braziunas.lt

Phone :+370 604 13138

8e49461b0338a78418eb316c3bca9448

Menininkės Astos Butėnienės darbų paroda

Šių metų kovo ir balandžio mėnesiais menininkė Asta Butėnienė kviečia į savo personalinę paveikslų parodą „Abstraktūs ir realūs gyvenimo kampai“. Čia pamatysite ir realistiškai vaizduojamus natiurmortus, ir abstraktų saulėtekį bei saulėlydį, lietaus vėsa, ar saulės nutviekstus laukus…

 

Asta Butėnienė – laisvai samdoma menininkė, šiuo metu gyvenanti ir kurianti Lietuvos sostinėje, Vilniuje. Menininkė surengusi ne vieną parodą Lietuvoje bei užsienyje, kur gyveno pastaruosius šešerius metus. Daugelis Astos meno kūrinių iškeliavę į pačius įvairiausius pasaulio kampelius: nuo Amerikos iki Australijos.

Daugelyje darbų vyrauja abstraktūs peizažai ar jūros bei vandens motyvai. Asta Butėnienė nevengia ryškesnių spalvų darbuose, mielai teptuku žaidžia pasiėmusi geltoną ar mėlyną spalvas.

 

Astos internetinė paveikslų galerija – www.artbyasta.com

Dar daugiau darbų galite apžiūrėti studijoje – parduotuvėje Vilniuje adresu – Šv. Stepono 5.

 

Dėl išsamesnės informacijos dėl paveikslų bei individualių užsakymų, kreipkitės į autorę: 

Asta Butėnienė

el.paštas: hello@artbyasta.com

tel.: +370 623 38074

bon-pari

Marius Kavolis. Personalinė paroda

Marius Kavolis – tapytojas iš Palangos – savo sėkmės istoriją pradėjo kurti 2014-aisiais, pastebėtas vienos prestižinės užsienio komercinės galerijos. Jo darbas buvo įtrauktas į šios galerijos kolekciją, o vėliau tais pačiais metais atidaryta pirmoji personalinė tapytojo paroda. Po sėkmingos autorinės parodos dailininkas sulaukė kvietimų iš užsienio šiuolaikinio meno mugių rengėjų. M.Kavolis pristato savo darbus Italijoje, Rusijoje, Jungtiniuose Arabų Emiratuose, dalyvauja vienoje svarbiausių šiuolaikinio meno mugių Baltijos šalyse „ArtVilnius’15“. 2015-ųjų rudenį Londone vykusiame labdaros aukcione, skirtame paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-ąsias metines, M.Kavolio tapybos darbas „Green Line“ sulaukė didžiausio įvertinimo. Šį spalį jo kūriniai pirmą kartą eksponuoti muziejinėje aplinkoje – 120 metus skaičiuojančiame Žemutinio Naugardo valstybiniame muziejuje, o spalio 20-ąją atidaryta kita dailininko paroda Baku šiuolaikinio meno centre („Muasir Incesenet Merkezi“).Šiuo metu tapytojo darbai eksponuojami Vilniuje „Didžiųjų Lietuvos meistrų tapybos ir grafijos“ parodoje.

Jaunojo tapytojo darbai – tai užburiančios, didelių formatų ir ekspresyvių spalvų abstrakcijos.

Parodoje eksponuojami naujausi dailininko darbai, įkvėpti rudens spalvų ir nuotaikų.

Mariaus Kavolio ekspoziciją pristato meno galerija „Elysium“.

Daugiau informacijos:

www.elysium.ltinfo@elysium.lt, tel. +37065011081

elysium logo mazas

 

 

14672686_1240523882670354_474721829_o

Kristinos Bondar ir Dianos Rakickajos paroda

Kūrybinis procesas mums – tarsi nuotykis, į kurį kas kartą leidžiamės netikėtų atradimų, potyrių ir savęs pažinimo. Pilkoje kasdienybėje mes ieškome spalvų, gilių emocijų, netikėtumo. Ši paroda – išjausta ir apgalvota mūsų ieškojimų dalis, žvilgsnis į pasaulį kitaip – pateikia Jūsų dėmesiui dviejų metų bendro kūrybinio darbo rezultatus.

       14689759_1240523886003687_98589382_o             14600751_1240523982670344_1709533936_o        14647400_1240523979337011_1467985927_o

Kristina Bondar

Fotografė, meno vadovė.

Fotografuoti pradėjau palyginti neseniai- prieš 3 metus. Metai, praleisti Londone, suteikė galimybę mokytis iš geriausių. Į kiekvieną projektą įdedu labai daug darbo, todėl smagu džiaugtis pasiekimais – dalyvauju kino, teatro, muzikos projektuose, dirbu su dizaineriais Lietuvoje ir užsienyje, mano nuotraukos nuolat atsiduria Lietuvos, JK, JAV mados, gyvenimo būdo žurnaluose ir bloguose, fotografuoju stilingas šventes ir ypatingas asmenines fotosesijas. Myliu savo darbą ir kasdien stengiuos tobulėti.

www.kristinabon.lt

 

Diana Rakickaja

Vizažo, grimo meistrė, plaukų ir įvaizdžio stilistė.

Dirbu mados industrijoje, kine, teatre, reklamoje, įvairiausiuose projektuose Lietuvoje ir užsienyje, esu projekto “Exit to the city” III vietos nugalėtoja, nuotakos įvaizdžio kūrimo II vietos nugalėtoja, vedu grimo ir vizažo paskaitas ICON academy. Mylimiausia sritis – įvaizdžio, grimo, kostiumų kūrimas, darbas meninėse fotosesijose. Mano darbus galima išvysti gyvenimo būdo ir mados žurnaluose : L’Officiel, Cosmopolitan, Etiquette, Elegant magazine, Rebeliciuos. Nebijau iššūkių ir niekada nenustoju tobulėti.

https://www.facebook.com/DianaRakickajaMakeUpArtist

 

Fotografija, retušas: Kristina Bondar

Įvaizdis, makiažas, plaukai: Diana Rakickaja

Asistentė: Eirida Jurevičiūtė

Modeliai: Tomas Butautas, Ieva Mikalauskaite, Lina Zmitrovič, Gabija Strelkauskaitė, Eglė Standtaitė, Monika Jankovska, Aurimas Sveikauskas, Indrė Jucytė, Miglė Praniauskaitė, Laura Kerdokaitė.

pasiklydes-aitvaras-110x50cm_low2016

Dailininko tapytojo Artūro Braziūno darbų paroda

Visą rugsėjį  verslo centro 3Burės meno galerijoje galite pasigrožėti Artūro Braziūno kūriniais.

Dailininkas tapytojas Artūras Braziūnas (g. 1970, Vilniuje) – Lietuvos jaunosios profesionalių menininkų kartos atstovas. Mokėsi Vilniaus M. K. Čiurlionio menų mokykloje. Šešerius metus studijavo tapybą Vilniaus dailės akademijoje. Artūras Braziūnas yra surengęs virš 30 personalinių parodų. Jo darbai eksponuoti daugiau nei 20 grupinių parodų Lietuvoje, Lenkijoje, JAV. Dailininkas savo drobes pristatė atrankinėse parodose – konkursuose Lietuvoje, Makedonijoje, kitose Europos šalyse bei JAV. Tapytojo darbus galima išvysti Lietuvos, Lenkijos, Vokietijos, Suomijos, Estijos, Australijos, JAV ir kitų šalių žmonių privačiose kolekcijose. Šiuo metu menininkas gyvena ir kuria Vilniuje. Mano paveiksluose gamta tokia ryški, nes aš ją idealizuoju. Peizažuose nėra sunkaus darbo – viskas gražu. Iš kombaino byra grūdai, kurie yra tarsi ir gerosios žinios. Net abstrakčios tematikos darbai susiję ar kilę iš gamtos motyvų. Mano kūryboje nėra šaltos, apskaičiuotos matematiškai abstrakcijos. Gamta duoda tiek peno, galimybių, šviesos, emocijų, nes niekas nieko genialiau nesukūrė nei Ponas Dievas gamtą. Aš važiuoju į plenerus, būdamas gamtoje pasikraunu spalvų, idėjų. Gamta yra toks šaltinis kūrybai, kuris neišsenka“, – pasakoja dailininkas. Artūro Braziūno paveiksluose tik „švarios“ spalvos. Pasirodo dailininkui su spalvomis kaip ir su meile – vienos patinka, kitos ne. Jo meilės spalvų paletėje, kuria realizuoja save ir sumanymus, visiškai nėra juodos. Dailininkui gamta visais metų laikais graži, nors prisipažįsta, jog žiema mažiausiai prie širdies, tad ir paveikslų tokių mažiau. „Man labai patinka pavasaris, tas gamtos budimas, kai atsiranda daug spalvų, kuomet nevienoda žaluma, kai žydi įvairiausios gėlės.

Del išsamesnės informacijos ir darbų įsigyjimo kreipkitės:

Arturas Braziunas ART

tel: +370 685 62636

E-mail: art@braziunas.lt

www.braziunas.lt

Paroda

Paroda „Karšta diena. Vėsus vakaras“

Liepos ir rugpjūčio mėnesiais 3 BURIŲ meno galerijoje (Didžioji burė, 2 aukštas) galite susipažinti su Asta Butėnienės meno kūriniais.

Asta Butėnienė (Kundelytė) (29 m.) lietuvių kilmės menininkė, šiuo metu ką tik grįžusi po pusmetį trukusios kelionės aplink pasaulį ir įsikūrusi Vilniuje, kur įkūrė studiją – parduotuvę. Prieš tai autorė gyveno Šveicarijoje, Prancūzijoje bei Estijoje, kur ir gimė didžioji dalis šios parodos darbų. Šįkart autorė pristato naują akrilu tapytą paveikslų parodą „Karšta diena. Vėsus vakaras“. Visi Astos darbai skleidžia ypatingą šilumą, todėl labai lengvai galima pajusti ryto šilumą ar vasaros dienos kaitrą. Kita darbų dalis, tapyta melsvais atspalviais, primena vėsius vasaros vakarus.

 

Tapydama Asta labai mėgsta naudoti šviesias ir ryškias spalvas, todėl darbai skleidžia gerą nuotaiką ir teigiamą energiją. Autorė tapo tik būdama geros nuotaikos, nes nori, kad klientas, įsigijęs jos darbą, tuo pačiu įgytų ir geros nuotaikos pliūpsnį.

 

Kviečiame pasižvalgyti po Astos Butėnienės personalinę darbų parodą ir pasisemti naujų idėjų bei geros nuotaikos, arba apsilankyti Astos internetinėje paveikslų galerijoje www.artbyasta.com. Dar daugiau darbų galite apžiūrėti studijoje Vilniuje adresu – Šv. Stepono 5.

Kiekvienas paveikslas yra parduodamas. Taip pat yra galimybė įsigyti darbų reprodukcijas. Tad jei turite klausimų ar norite darbą įsigyti, kreipkitės tiesiai į autorę hello@artbyasta.com arba +370 623 38074

Mėnesiena-720x549

EURIKOS URBONAVIČIŪTĖS DARBŲ EKSPOZICIJA

Nuo gegužės 2 d. 3 BURĖSE galima pamatyti sparčiai populiarėjančios lietuvių menininkės, Lietuvos tautodailininkų sąjungos ir Prancūzijos meno akademijos „Mondial Art Academia“ narės Eurikos Urbonavičiūtės daugiasluoksnės tapybos paveikslus.

Daugiasluoksnė aliejinė tapyba, kokybiška Podolsko drobė ir siurrealistinis paveikslų stilius – tai Eurikos Urbonavičiūtės tapybos išskirtinumas. Tapydama gyvenimo įspūdžius, tapytoja mano, kad būtent įspūdžiai sudaro mūsų gyvenimo džiaugsmą. Daugiasluoksne tapyba mėnesiais tapomi paveikslai savyje supina tautosakos, mistikos ir simbolizmo elementus, kurie sluoksnis po sluoksnio atvaizduojami unikalia tekstūra nutapytuose paveiksluose. „Mano kūryba nėra plataus vartojimo prekė, dėl ilgo tapybinio – meninio proceso, pasaulį išvysta nuo keleto iki keliolikos darbų per metus.“ – teigia autorė.

Personalinės parodos:

2012. Personalinė paroda „Įspūdis“ VU Kairėnų Botanikos Sode
2013. Personalinė paroda Druskininkuose.
2013. Respublikinė Tautodailės konkursinė paroda Alantos dvare.
2015. Tapytoja prisijungė prie Prancūzijos meno asociacijos Mondial Art Academia.
2015. Personalinė paroda „Pradžia“ VU Kairėnų Botanikos Sode.


Eurikos Urbonavičiūtės kūrinių ekspoziciją pristato meno galerija „Luxart Club“.

Aplankykite galeriją internete:

http://www.luxart.club

info@luxart.club
tel. +370 678 53877

Asmeninė autorės svetainė http://www.eurikapaintings.lt/

Logo

virselis mazas

3 BURĖSE – svetur pripažinto jaunojo menininko darbų ekspozicija

Kovo – balandžio mėn. antrame 3 BURIŲ aukšte bus galima apžiūrėti perspektyvaus jaunojo dailininko MARIAUS KAVOLIO darbų ekspoziciją.

Jaunojo dailininko kūryba – tai ekspresyvi, užburianti abstrakcija, fiksuojanti, pasak M.Kavoliaus, akimirkos energiją ir gerą nuotaiką. Mariaus Kavolio paveikslai išsiskiria savo dinamiškumu, šiuolaikišku polėkiu ir drąsa, todėl puikiai dera modernioje ir urbanistinėje aplinkoje, tokioje kaip verslo centras 3 BURĖS. Kavolis tapybos meno mokėsi Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos dailės skyriuje, tačiau į tapybą jaunasis menininkas įninka baigęs studijas, įkvėptas tokių menininkų kaip Jackson Pollock, Albert Oehlen ir  Sam Francis. Kolorito atžvilgiu įtaką padarė Jean Michel Basquiat, tapybos technikos –  Gerhard Richter.

Pamažu jaunojo menininko darbais susidomi meno kritikai ir gerbėjai iš užsienio, o 2014 m. tapytojo darbai  įtraukiami į vienos prestižiškiausių ir žinomiausių šiuolaikinių komercinio meno galerijos „Saatchi“ kolekciją. Augant susidomėjimui menininko darbais, subręsta personalinės parodos pagrindas. 2014 m. metų pabaigoje M.Kavolis pristato pirmąją savo individualią parodą „12 ½“.

Po pirmosios personalinės parodos pasisekimo, dailininkas sulaukia kvietimų iš užsienio šiuolaikinio meno mugių organizatorių. Dailininkas dalyvauja prestižinėje šiuolaikinio meno mugėje „Affordable Art Fair“ Milane, tarptautinėje menų mugėje „Cosmoscow“, laimi galimybę surengti individualią parodą menų festivalyje „Opea Sea“, pristato savo darbą viename svarbiausių šiuolaikinio meno mugių Baltijos šalyse „ArtVilnius’15“, surengia personalinę parodą Maskvoje. Kūrybinį pagreitį lydi drąsa ir ekspermentai su spalvomis ir technika, jaunasis dailininkas „išlenda“ iš standartinių 150×100 rėmų, kuria darbų serijas. 2015 m. rudenį Londone vykusiame labdaros aukcione, skirtame paminėti 25-tąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines, M.Kavolio tapybos darbas „Green Line“ tapo vakaro rekordininku pasiūlytos kainos atžvilgiu ir gavo aukščiausius įvertinimus.

Mariaus Kavolio ekspoziciją pristato meno galerija „Elysium“.

Daugiau informacijos:

www.elysium.ltinfo@elysium.lt, tel. +37065011081

elysium logo mazas

bures_98

Gausiausia Liucijos daina – per pusantro šimto verslo centro darbuotojų lūpomis

Nors Lietuvoje švenčiame ir puoselėjame daug tradicinių, nuo seno mūsų kultūrai įprastų švenčių, visgi vietą lietuvių gyvenime vis labiau atranda ir užsienietiškos šventės. Štai tradicinė skandinavų šviesos šventė – Liucijos diena – paminėta išties ypatingai: kone 200 verslo centre 3 BURĖS įsikūrusių įmonių bei kaimyninių institucijų darbuotojų kartu su Bernardinų bažnyčios choru ir Švedijos ambasadore priešakyje vieningai giedojo puikiai žinomą kalėdinę giesmę – „Tyli naktis“.

Šventėje dalyvavusi Švedijos ambasadorė Cecilia Ruthström-Ruin, mokanti lietuvių kalbą, kartu su choru atliko ne tik giesmę „Tyli naktis“, bet ir kitas tradicines giesmes.

„Švedijoje Šv. Liucijos šventė yra itin svarbi, kuomet ypatinga nuotaika jaučiama visur – nuo vaikų darželių, mokyklų iki namų ir verslo centrų pastatų, gatvių, kiemų. Giedamos kalėdinės giesmės ir visi drauge švenčia šviesos sugrįžimą, – sakė ambasadorė. – Todėl ypatingai malonu, kad ir Lietuvoje minima ši šventė tampa dar ir tarpusavio supratimo, kitų kultūrų pažinimo bei tolerancijos pavyzdžiu.“

Šventės minėjimo iniciatorės, verslo komplekso 3 BURĖS, valdomo švedų bendrovės „East Capital“, vadovės Rūtos Narutavičės teigimu gruodžio mėnesio viduryje, kai daugelis jau būna išsiilgę saulės ir šilumos, Šv. Liucijos šventė tampa puikia proga susiburti, susipažinti, pabūti drauge ir pasikrauti dar daugiau teigiamų emocijų artėjant Šv. Kalėdoms.

„Liucijos dienos minėjimas mūsų verslo centre vyksta antrąjį kartą, todėl tai jau tapo gražia tradicija, kurią planuojame tęsti kasmet. Juolab, kad minėdami šią švedišką šventę, turime galimybę ne tik iš arti susipažinti su kitos šalies tradicijomis, bet ir stiprinti tarpusavio ryšį, bendruomeniškumo jausmą,“ – teigė R. Narutavičė.

Šventos Liucijos diena yra šviesos sugrįžimo šventė. Pagrindinė šios šventės kaltininkė – mergelė Liucija – yra šviesos simbolis: jos vardas „lux“, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia šviesą. Švedijoje Liucijos šventė yra tarsi įžanga į Kalėdų laikotarpį, tačiau savo svarbumu šį šventė nei kiek neatsilieka nuo Kalėdų. Jos metu organizuojamos procesijos, kurių priešakyje eina degančių žvakių vainiku ir baltais rūbais pasipuošusi mergina. Tikima, jog Šv. Liucijos dvasia apsilanko kiekvienuose namuose.

NUOTRAUKŲ ALBUMAS

paveikslas

Menininkės Marijos Griniuk darbų paroda

Lapkričio ir gruodžio mėnesiais užsukę į 3 BURIŲ meno galeriją, įsikūrusią antrajame aukšte, galėsite iš naujo atrasti Vilnių menininkės Marijos Griniuk akimis.

Darbų serija „Istorinis Vilniaus Centras“ yra menininkės būdas atsekti pasikeitimus Vilniaus architektūroje per paskutinį šimtmetį. Serija yra paremta archyvine medžiaga – naudodama prieškario atvirukų vaizdus, autorė atsekė tas pačias vietas šių dienų Vilniuje. Projektui motyvuotai pasirinkta Vilniaus gatvių istorijos temą, meno priemonėmis užduodamas klausimas apie kultūros paveldo svarbą šiuolaikinei visuomenei.

Menininkės išsilavinimas:

2006 – Nacionalinė dailės ir architektūros akademija, Kijevas – Ukraina (tapybos restauravimas, BA)

2008 – Vilniaus dailės akademija, Lietuva (tapybos restauravimas, MA)

2009 – 2010 – Helnaes High Folk Academy, Danija, Aleksandro Thieme meno dirbtuvės (Danijos Karališkosios Švietimo Ministerijos stipendija)

2012-2015 –Vaizduojamieji menai, Det Jyske Kunstakademi, Danija

2015 –2018 – Pedagoginės studijos UCC Nordsjealland, Danija

 

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis:

marija.griniuk@gmail.comwww.griniuk.nu

20150526_102945

Menininkės tapytojos Agnės Palilionytės darbų parodą „Spalvų judesiai“

Galerija „Meno alėja“ pristato jaunosios kartos menininkės tapytojos Agnės Palilionytės darbų parodą „Spalvų judesiai“. Paroda galite pasigrožėti didžiųjų burių fojė, pirmame aukšte.

A.Palilionytė gimė 1982-aisiais metais Kretingoje menininkų šeimoje. Tapyba būsimą dailininkę lydėjo nuo vaikystės. 2005-aisiais metais, baigusi Vilniaus dailės akademijos Vizualinio dizaino specialybę, Agnė visa savo esybe pasinėrė į tapymą. „Ilgainiui tapyba tapo mano gyvenimo dalimi, kaip oras ir vanduo“, — sako Agnė. Parodos gimtojoje Kretingoje, dailininkų plenerai tapo jaunos menininkės kasdienybe. 2010 metais dailininkė dalyvavo grupinėje parodoje „Vilnius- vartai į Žemaitiją“. 2015 metais Agnės darbai buvo eksponuojami Liepojos muziejuje. Neseniai Kaune, Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje menininkė surengė parodą „ Spalvų judesiai“.

Tapydama A.Palilionytė nevengia eksperimentuoti spalvomis, faktūromis ir tekstūromis. „Tapymas man —  tai spalvų alchemija, meditacija“, – prisipažįsta menininkė. Tapant teptukas intuityviai juda it imituodamas šokio judesius, spalva net įgauna kvapą, virsta forma ir vientisa kompozicija. Tarsi aktoriaus vaidyba scenoje, tapymo procesas menininkę įtraukia ieškoti naujų potėpio charakterių, spalvų nuotaikų.

A.Palilionytę tikriausiai galima vadinti gilaus mėlio dailininke, gali būti, kad pirmasis jos tapytas darbas buvo mėlynas arba violetinis ir tai ne spalvinis kūrėjos etapas. Tapytoją, regis, suformavo ši spalva ir neatrodo, kad ji kada nors išsisems. Mėlynojoje paletėje dailininkė atsiskleidžia, išsiskleidžia, galbūt nurimsta ir atranda.

Beje, menininkės tapyba toli gražu nėra vien mėlyni tonai ir pustoniai, tačiau žvelgiant į paveikslus tampa aišku – tos kitos spalvos arba atspindėjo arba sugėrė kūrėjos mėlį, ir jis nėra pasirinktas, išsirinktas, o kyla iš pačios autorės mėlio gelmės. Jis gana šaltas, nebylus, intravertiškas, ilgesingas ir net kiek tragiškas, bet iki gyvuonies tikras, nesumeluotas, nesumanipuliuotas. Tuo mėliu tapytoja ne pasinaudoja, o jame skęsta peržengdama realybės ribą.

A.Palilionytės abstrakcijos, nutapytos ekstravagantiškos moterys – tai metarealybės atspindžiai, šalti jos bučiniai. Jeigu kam rūpi, kaip atrodė „Stepių vilko“ – Harry Hallerio iš Hermanno Hesse’s knygos mylimoji Hermina, tuomet į parodą tiesiog būtina ateiti.

 

Dėl paveikslų įsigijimo kviečiame kreiptis nurodytais kontaktais:

www.menoaleja.ltinfo@menoaleja.lt+37061565529

 

611112

 

atsisiųsti

Dailininkės Linos Zareckaitės darbų paroda

Galerija „Meno alėja“ pristato dailininkės Linos Zareckaitės darbų parodą, kuria galite pasigrožėti verslo centro 3 BURĖS pirmajame aukšte. 

Autorė į meno pasaulį įžengė per neįtikėtinai trumpą laiką. Jau pirmaisiais darbais ji atkreipė dėmesį aktyvia kūrybine vaizduote, lakia fantazija, tapybinės kalbos daugiasluoksniškumu. Tai nedažnai pasitaikantis atvejis, kai prigimtiniai duomenys palankiose sąlygose prasiveržia laužydami nusistovėjusias taisykles ir atsiveria nelauktais dariniais. L. Zareckaitės kūriniuose atsiskleidžia regimo ir neregimo pasaulio daugiaplaniškumas, kaita, būties trapumas. Juos priimame per jutiminį suvokimą, įžvelgdami vitališką menininkės prisilietimo jėgą, apmąstant žmogaus išgyvenimus, patirtis, jų įvairovę. Linkiu įdėmiau pažvelgti į jautriai spalvomis, įvairių konfigūracijų potėpiais audžiančiais sudėtingas ritmines kompozicijas tik pradedančios savo kūrybinį kelią menininkės kuriamus mūsų, žmonių pasaulio vaizdinius. Menininkės sukurtuose paveiksluose vyraujančios aktyvios spalvos dengiamos keliais ar keliolika sluoksnių. Spalva gula ant spalvos, aliejiniai dažai persipina su akriliniais, išsilieja į spalvines dėmes, drastiškų potėpių prisilietimai „sušiaušia“ paviršius ar pereina į ramią lesiruotę. Tačiau tiek dažas, tiek potėpio mostas sustingsta ten, kur menininkė regi esant reikalinga.

Rūta Marija Purvinaitė, menotyrininkė

 

Techniniu požiūriu tai pastozinė, aukšto reljefo tapyba, kuri nenaudoja paletės, nes drobės paviršius jai ir yra paletė. Dėl tos pačios priežasties tai daugiasluoksnė, persidengimais ir atodangomis kalbanti tapyba. Akivaizdu, autorei teikia malonumą pats tapybos procesas bei jo atveriamos galimybės žaisti dažų masėmis – žiūrovo akiai suteikiamas kone juslinis malonumas keliauti per jos žaidimų suformuotus „paviršių peizažus“ .

Doc. dr. Stasys Mostauskis

 

Norėdami gauti gauti išsamesnę informaciją arba įsigyti darbus kreipkitės žemiau nurodytais kontaktais:

www.menoaleja.ltinfo@menoaleja.lt+37061565529

 

611112

lietuvaite (2)

Dailininkės Agnės Kišonaitės koliažas „Šiuolaikinė lietuvaitė”

Dailininkė Agnė Kišonaitė nuolat stebina originaliais projektais. Vienu iš jų, nuostabiu koliažu „Šiuolaikinė lietuvaitė“, galėsite pasigrožėti verslo centro 1-ojo aukšto pagrindiniame foje iki gruodžio pradžios.

Baigusi grafinį ir interjero dizainą Vilniaus dailės akademijoje, Agnė Kišonaitė pagrindine savo paveikslų tema pasirinko šiuolaikinę miesto moterį, – veiklią, pasitikinčią savimi, visuomenišką.

Netradicinius meno projektus mėgstanti dailininkė šį kartą sukūrė šiuolaikinės lietuvaitės portretą (koliažą) pagal klasikinį K. Rusecko paveikslą „Pjovėja“.
Autorės žodžiais: „Nors tapydama paveikslą akcentavau panašumus su paveikslu „Pjovėja“ (tiek kompoziciškai, tiek spalvomis), tačiau pateikta interpretacija – neįprasta ir moderni. Šiuolaikinė lietuvaitė atrodo lyg pozuojanti „asmenukei“: pakreipta galva, papūstos lūpos, romantiškas žvilgsnis, o anų laikų pjautuvas pakeistas šių dienų darbo įrankiu – nešiojamuoju kompiuteriu.“
Koliažo klijavimas truko apie 110 valandų, o koliažą sudaro 5348 vienodo dydžio popieriaus gabalėliai.

Daugiau informacijos apie menininkę ir jos kūrybą rasite internete: www.agneart.com

Skelbimas jpg formatu

Kraujo donorystės diena

Sakoma, kad savanorišką veiklą sieja bendruomenės narių susibūrimas kokiam nors tikslui, pavyzdžiui, siekis paremti tuos, kuriems tikrai reikia pagalbos, kuriems mes esame, galbūt, paskutinė viltis.

Ta proga Vilniaus universiteto ligoninės (VUL) Santariškių klinikų Kraujo centras siekia suteikti visuomenei kuo daugiau informacijos apie kraujo donorystę. Norėdami padėti sergantiems kraujo vėžiu, ar ligoniams operacijų metu, po kaulų čiulpų transplantacijų, mažiesiems pacientams iš Vaikų ligoninės, kviečiame savanoriškai donorystei.

Verslo centro 3 BURĖS Didžiosios burės 8 aukšto patalpose (Lvovo g. 25, Vilnius) 2014 m. spalio 31 dieną (penktadienį) nuo 9.00 iki 17:00 valandos, kviečiame visus norinčius prisijungti prie šios gražios ir viltį puoselėjančios idėjos, pasidalinti gerumu – tapti kraujo donorais.

Kiekvieno donoro laukia du pakvietimai i kino filmą ir kitos mielos dovanėlės

Pasiruošimas kraujo donorystei:

– Kraujo donorais gali būti sveiki asmenys nuo 18 iki 65 metų amžiaus, nesergantys lėtinėmis, širdies kraujagyslių ligomis ar cukriniu diabetu

– Žmogus, norintis duoti kraujo, privalo su savimi turėti asmens dokumentą.
– Žmogaus kūno masė turi būti ne mažesnė nei 50 kilogramų.

– Prieš kraujo davimą donoras privalo būti pailsėjęs, lengvai pavalgęs. Būtina išgerti daugiau skysčių – mineralinio vandens, sulčių.

– Keletą dienų prieš kraujo davimą draudžiama vartoti stiprius alkoholinius gėrimus.

– Dieną prieš kraujo davimą siūloma nevalgyti riebaus, aštraus maisto (riebios mėsos, silkių, keptų bulvių, tarkuotų bulvių patiekalų, traškučių, majonezo, aštrių padažų, svogūnų ar česnakų) ir būtina gerti pakankamai skysčių.

– Kraujo davimo dieną rekomenduojame nerūkyti.

lina

Linos Benokraitytės darbų paroda

Visą birželį verslo centro 3Burės meno galėrijoje, įsikūrusioje didžiųjų burių 2 aukšte, galite grožėtis grafikės Linos Benokraitytės kūriniais.

Paveikslai gimė iš tylios erdvės, kuri atsivėrė manyje nuo vaikystės ieškant atsakymų į klausimus – kas aš ir ką čia veikiu… Jie gimė taip pat, kaip kartais manyje užgimsta poezija, proza ar koks kitas kūrinėlis…

Pagal specialybę esu kineziterapeutė, 16 metų dirbu su žmonėmis. Įvairios kūno lavinimo technikos, psichologijos ir filosofijos žinios leido labiau pažinti save ir kitus. Tuo pačiu galėjau padėti žmonėms atkurti harmoningą pusiausvyrą tarp jų kūno, proto ir jausmų. Supratau kad ir kiekvienas mano paveikslas – tai labai gili ir asmeniska kelionė į save, į kiekviename iš mūsų esančią tylią erdvę. Panorau jais pasidalinti…

Yra tik čia ir dabar,
nei arčiau nei toliau,
nei anksčiau ar vėliau.

Taškas begalybėje,
begalybė taške-
viskas ir niekas drauge…

Jei esi tam taške,
tiktai čia – begalybė
verias jame.

Jei esi kas esi
ir esi kur esi –
nurimsti,
niekas ir viskas būni.

 

Dėl išamesnė sinformacijos ir darbų įsigyjimo kreipkitės tiesiogiai į menininkę Liną Benokraitytę:

tel.: +37060142829

el. paštas: benolina@gmail.com

Teo @Kedų diena

3 BURIŲ darbuotojai oficialų apavą iškeitė į kedus

Balandžio 24 d. „TEO“, Finansų ministerijos, „Huawei“, „Aviva“ ir kitų įmonių darbuotojai prisijungė prie žaismingos akcijos – „Kedų dienos“, kurios metu buvo skatinami rimta kasdiene veikla užsiimti avint patogiais sportbačiais ir tai įamžinti.

Kedų dienos šūkį „Pasistenk persistengt“ didžioji dalis darbuotojų priėmė fotografuodami ne tik savo, bet ir kolegų pėdas, darydami gimnastikos figūras, greta sportbačių įamžindami ne tik kompiuterį, bet ir rytinę kavą. Tokiai akcijai neprieštaravo nei įmonių vadovai, nei 3 BURIŲ verslo centro direktorė Rūta Narutavičė, pabrėžusi, jog bendruomeniškumo kūrimas – vienas svarbiausių tikslų.

„Nors verslo aplinka įpareigoja, įmonių požiūris išlieka jaunatviškas – tą ir norėjome pabrėžti dalyvavimu akcijoje, – sakė 3 BURIŲ vadovė. – Didelį dėmesį teikiame ne tik verslo centro administravimui, bet ir darnios bei jaukios bendruomenės – tokios, kurioje norėtųsi dirbti ir nepaisyti varžančių rėmų – formavimui“.

Pirmieji, akcijos rytą pastebėti su sportbačiais – TEO „aktyvistai“. Už jaunatvišką požiūrį ir iniciatyvumą Martynas Arėška ir Robertas Skardžius apdovanoti sveikuolišku, „tik keduotiems“ subalansuotu rinkiniu.

Daugiau nuotraukų čia

Valentinas yla

Tapytojo Valentino Ylos darbų paroda

Šį kartą verslo centro 3 BURĖS meno galerijoje galite pasigrožėti menininko Valentino Ylos darbais.

VALENTINAS YLA- tapytojas, Lietuvos tautodailininkų sąjungos ir Vilniaus menininkų klubo ,,Plekšnės“ narys, gimęs 1963 metais Anykščių rajone, Džiugų kaime. Šiuo metu gyvena Vilniuje. 2012 m. jam suteiktas meno kūrėjo statusas.

Valentino tapyboje dominuoja realizmas. Tapo daugiausia aliejumi, kartais pastele. 2007 – 2012 metais menininkas ypatingą dėmesį skyrė plenerinei tapybai Nidoje ir Vilniaus apylinkėse. Mėgstamiausi tapybos žanrai – peizažas ir natiurmortas. Per savo kūrybos laikotarpį dailininkas yra surengęs 22 personalines parodas.

 

Dėl paveikslų įsidyjimo ir išsamesnės informacijos prašome susisiekti su dailininku Valentinu Yla nurodytais kontaktais:

Mob. tel. : +370 618 86 833,

El. paštas: valentinas.yla@outlook.com

bures_32

Šviesą žyminti skandinavų šventė – 3 BURIŲ darbuotojams

Gruodžio 12 d. 3 BURIŲ verslo centro darbuotojų laukė netikėtumas – į jų biurus su giesmėmis pasibeldė choras, kviečiantis į pagrindinio pastato fojė, kur stovėjo tradicinėmis Šv. Liucijos – tradicinės skandinavų šventės – vaišėmis nukrauti stalai.

Skandinavijos šalyse, ypač – Švedijoje, gruodžio 13 d. yra ypatinga: tądien švenčiama daugiau nei šimtmetį skaičiuojanti Šv. Liucijos diena, dar vadinama Šviesos švente. Jos metu ne tik bažnyčiose, bet ir lėktuvuose ar biuruose giedamos giesmės, vaišinamasi ir bendraujama, todėl Švedų bendrovė „East Capital“ sukvietė verslo centro 3 BURĖS darbuotojus išvien pasidžiaugti šviesėti pradėjusiomis dienomis ir pajusti artėjančių Šv. Kalėdų dvasią.

Ore sklandant imbierinių sausainių, tradicinių šventės bandelių („Lussekatter“) bei karšto vyno kvapams ir giedant Bernardinų bažnyčios chorui, žodį tarė verslo komplekso vadovė Rūta Narutavičė.

„Esame įsitikinę, kad svarbiausia bet kokio verslo dalis yra ne pastatai, o juose dirbantys žmonės, demokratijos ir skaidrumo puoselėjimas, atvirų durų politika. Todėl ketiname didesnį dėmesį skirti ne tik 3 BURIŲ administravimui, bet ir aktyviai prisidėti formuojant darnią bei jaukią bendruomenę. Juk pažinti šalia dirbančius kaimynus yra ir įdomu, ir naudinga. Šis susibūrimas – tik vienas iš žingsnių bendruomeniškumo link“, – kalbėjo 3 BURIŲ vadovė.

2014 m. gegužę Švedijos investicijų valdymo kompanija „East Capital“ tapo naująją biurų komplekso „Vilniaus verslo uostas“ savininke. 1997 metais įkurta bendrovė „East Capital“ valdo maždaug 2,9 mlrd. eurų viešojo ir privataus kapitalo fondų. Bendrovė priklauso 6 tarptautiniams partneriams, tarp kurių – ir keletas lietuvių. „East Capital“ būstinė yra Stokholme, o biurai įsikūrę Honkonge, Kijeve, Liuksemburge, Maskvoje, Osle, Paryžiuje bei Taline.

investuotojas

3 BURĖS – naujus vėjus žadantis pastatų komplekso vardas

Nuo metų pradžios biuro pastatų kompleksas Lvovo gatvėje vadinamas naujai. Bures savo forma primenantys dangoraižiai pakeitė ne tik pavadinimą – pakito ir jų savininkai, ir ateities planai.

A klasės biurų pastatų kompleksą dangoraižių gausioje Lvovo gatvėje, Vilniuje, įsigijo „East Capital“ – Švedijos investicijų valdymo kompanija. Pasak įmonės atstovų, šiame projekte matomos didelės perspektyvos, kurias diktuoja sparčiai auganti ir konkurencinga Baltijos šalių A klasės biurų rinka.

Dangoraižių dueto pavadinimas pasikeitė ne be reikalo – ateinančių metų bėgyje jį papildys trečiasis statinys. Buvęs Vilniaus verslo uostas 3 BURĖMIS pervadintas dėl marinistinių užuominų dangoraižių architektūroje, interjere bei urbanistinio aplinkos charakterio. Naujojo verslo komplekso 3 BURĖS vadovės Rūtos Narutavičės teigimu, būsimus pokyčius sudaro naujas biurų komplekso pavadinimas, naujas skandinaviškomis vertybėmis paremtas identitetas bei dideli plėtros planai.

2016-2017 m. sandūroje verslo kompleksą 3 BURĖS užbaigs trečiasis dangoraižis – modernus 23 aukštų pastatas, kurio bendras plotas sieks per 18,4 tūkst. kv. m. Iš jų biurams bus skirta daugiau nei 13 tūkst. kv. m. Kaip atrodys naujasis pastatas, galima pamatyti pirmajame komplekso pastatų aukšte esančiame makete.

X
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Būtini (2)
Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.