TECHNOLOGIJOS

3 BURĖS, iki tol vadintos „Vilniaus verslo uostu“ – vienas pirmųjų A klasės biurų kompleksų Vilniuje.


3 BURĖS, iki tol vadintos „Vilniaus verslo uostu“ – vienas pirmųjų A klasės biurų kompleksų Vilniuje. 2008 metais pastačius šį kompleksą, suplanuoti inžineriniai sprendimai, technologijos ir infrastruktūra užtikrina patogias ir šiuolaikiškas darbo sąlygas įvairaus dydžio verslo įmonėms.

Vėdinimo sistema ir šildymas. Oro srautas, šildymas ir vėsinimas reguliuojamas atskirai kiekviename aukšte ir biure pagal kliento poreikius. Biuruose įrengti E7 klasės filtrai apsaugantys nuo lauke esančių dulkių ir alerginių susirgimų. Visuose biuruose įrengti multifunkciniai atsidarantys fasado langai su saulės ir šilumos kontrole – atspindintys saulės šviesą ir energiją.

Apsaugos sistema. Patekti į verslo centrą 3 BURĖS galima 24 val. per parą, lygiai taip pat veikia novatoriška apsaugos sistema – programuojami greitaeigiai liftai, vaizdo stebėjimas kameromis, gyva apsauga, praėjimo per patalpas kontrolė.

Apskaitos sistema. Kiekvienam biurui įrengta atskira biuro apskaita. Taip pat veikia pastato valdymo sistema (BMS), užtikrinanti nepertraukiamą sistemų veikimą.

X
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Būtini (2)
Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.