PRIVALUMAI

Verslo kompleksas 3 BURĖS – unikalaus dizaino urbanistiniai pastatai, dažniausiai sutinkami įvairiose pasaulio sostinėse.

  

Atsakingas požiūris į pastato administravimą.

Skandinaviškas verslo modelis, atsakingas požiūris į pastato administravimą, verslininkų poreikių tenkinimas ir kuo profesionalesnės paslaugos bei jų užtikrinimas – toks mūsų,  3BURĖS verslo komplekso administratoriaus UAB „3BURĖS“ požiūris. Stengsimės užtikrinti kokybiškas paslaugas tiek naujam, tiek verslui, kuris mumis pasitiki jau ilgus metus.

Vieta, kur verslas verda. Strateginė 3 BURIŲ vieta, Lvovo g. prie pat Konstitucijos prospekto, užtikrina idealų susisiekimą automobiliu ar galimybę pėsčiomis pasiekti vienas svarbiausių institucijų: Vilniaus miesto Savivaldybę, Registrų Centrą, kuris įsikūręs 3 BURĖSE, Vilniaus apskrities administraciją. Čia pat – prekybos centras ir ranka pasiekiamas senamiestis. Urbanizuota aplinka neleidžia sustoti ir užtikrina sklandų ir greitą šiuolaikinio verslo vystymą.

Didelė ir vertinga šeima. Nuo pat 2008 m., kai buvo pastatytas verslo centras, tuo metu vadintas „Vilniaus verslo uostu“, čia dirbantys žmonės – svarbi verslo komplekso dalis. Didelį dėmesį skiriame ne tik pastato administravimui, bet ir jaukios bendruomenės kūrimui.  Didelį dėmesį skiriame ne tik pastato administravimui, bet ir jaukios bendruomenės kūrimui.  Vadovaujamės liberaliu požiūriu į bendruomenių kūrimą, juk pažinti šalia dirbančius kaimynus yra ir įdomu, ir naudinga.

 

Architektūra, artima pasaulio sostinėms. 86 m. didžiosios burės dangoraižis ir 60 m. – mažosios bokštas urbanistinėje aplinkoje kuria jūrinę tematiką. Išorėje bokštai atkartoja burių formas, interjere – kolonos mena laivo stiebus. Pro biurų langus atsiveria stulbinanti Vilniaus panorama, įkvepianti verslą nesustoti, kurti ir būti išskirtiniu. Trečiosios burės bokštas  užbaigia urbanistinio 3 BURIŲ verslo komplekso aplinką.

 

Harmonija tarp solidumo ir jaunatviškos urbanistikos. 3 BURĖSE šiuo metu verslą vykdo per pusę šimto įvairaus dydžio įmonių, čia dirba daugiau nei 2500 darbuotojų. Verslo komplekso stilius, erdvūs korpusų priimamieji su atskiromis poilsio, pasitarimų zonomis, viršutiniuose aukštuose atsiverianti stulbinanti Vilniaus panorama įkvepia patį įvairiausią verslą. Čia savo veiklą vykdo tiek kūrybiškai nusiteikę, tiek klasikinį vadovavimo modelį taikantys verslai.

26 tūkst. kv.m. – automobiliams. Verslo komplekse 3 BURĖS dirbančiųjų patogumui įrengta atskira požeminė dviejų aukštų, 16,079 kv.m. aikštelė, iš kurios į savo biurą galima patekti tiesiai čia įrengtais liftais. Verslo komplekso svečiams įrengta atskira 500 vietų, 10,145 kv.m., penkių aukštų antžeminė automobilių stovėjimo aikštelė.

X
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Būtini (2)
Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.