INVESTUOTOJAS

„Eastnine AB“ - pirmaujanti Švedijos investicijų bendrovė, įkurta 1997 m.

„Eastnine“ yra Švedijos investicinė bendrovė, įtraukta į „Nasdaq“ Stokholmo vertybinių popierių biržą. Pagrindinė įmonės veikla – aukščiausios klasės komercinės paskirties patalpų nuoma Baltijos šalių sostinėse.

„Eastnine“ siekia augti bei vystytis kartu su dinamiška ir sparčiai augančia verslo bendruomene Baltijos šalyse. Įmonės tikslas – tapti patraukliausiu savininku vietiniams ir tarptautiniams nuomininkams, ieškantiems moderniausių patalpų palankiausiomis sąlygomis.

„Eastnine“ kelia aukštus aplinkosaugos reikalavimus statiniams, siekiant padidinti energijos vartojimo efektyvumą ir užtikrinti tvarumą.

X
Šioje svetainėje naudojami slapukai

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos. Toliau naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su mūsų slapukais.

Būtini (2)
Kad svetainę būtų lengviau naudoti, būtinais slapukais aktyvinamos pagrindinės funkcijos, pavyzdžiui, naršymo puslapiuose ir prieigos prie svetainės apsaugotų sričių. Be šių slapukų svetainė neveiks tinkamai.

Dėl nuostatų slapukų svetainė įsimena informaciją, nuo kurios priklauso svetainės veikimas ir išvaizda, pavyzdžiui, jūsų pasirinkta kalba arba regionas, kuriame esate.

Rinkodaros slapukai naudojami lankytojams sekti daugelyje svetainių Tuo siekiama rodyti atskiram naudotojui pritaikytus ir jį dominančius skelbimus – tokie skelbimai vertingesni leidėjams ir trečiųjų šalių reklamuotojams.